Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Hledat

Děkujeme

 

SDH Třebotov

 

ZŠ a MŠ Třebotov

 

 

Potraviny Třebotov
JIP PLUS VAN THAO LE


NEMOCNICE TŘEBOTOV - FILIMED


RESTAURACE U RŮŽIČKŮ


Kulturně vzdělávací spolek SLOVAN Třebotov


LEOŠ MATĚJOVSKÝ - autoservis Třebotov

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Dětské hřiště
STAV SBÍRKY NA LANOVÉ HERNÍ PRVKY PRO STARŠÍ DĚTI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 28 Červen 2016 10:45

 

V únoru 2016 jsme vás na našich webových stránkách informovali o vývoji projektu hřiště s herními, převážně lanovými, prvky pro starší děti. V té době bylo podáno za Obec Třebotov několik žádostí o granty a dotace na různé investiční i neinvestiční akce. Mezi žádostmi byly i dvě na herní prvky pro větší děti, které však bohužel nebyly vybrány k realizaci. V únorovém článku bylo přislíbeno, že i v případě, že nebudou schváleny dotační příspěvky, dojde k částečné realizaci projektu. Jenže v dubnu 2016 dostala obec od Ministerstva financí ČR informaci, že byl podpořen projekt na přestavbu školní budovy stávající MŠ, za což jsme samozřejmě velice rádi. To však s sebou ponese velká organizační a prostorová omezení v celém areálu školy po celou dobu realizace stavby, která se dotkne 3 kalendářních let – zahájení v r. 2016 a dokončení v r. 2018 tak, aby již nová budova fungovala pro školní rok 2018/19. Tento fakt změnil situaci i proto, že budoucí prostor školního areálu díky nové budově změní charakter, a není tedy zcela zřejmé, kam bude nejvhodnější nové herní prvky umístit. Z tohoto důvodu jsme po dohodě se zástupci školy a OÚ Třebotov vyhodnotili, že bude nejvhodnější v této situaci realizaci projektu rozšíření herního hřiště odložit a uskutečnit ji až po dostavbě nové školní budovy.

 
PROJEKT HŘIŠTĚ TŘEBOTOV 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 16 Únor 2016 08:57

Rádi bychom Vás informovali o vývoji projektu hřiště s herními prvky pro starší děti, na jehož realizaci jste mnozí přispěli během 1. ročníku Svatomartinského jarmarku v Třebotově. OÚ Třebotov podal teď v lednu žádost o grant na Středočeský kraj a Ministerstvo pro místní rozvoj, které již částečně financovalo rekonstrukci dětského veřejného hřiště v loňském roce. Součástí projektu, jehož celkové náklady činí 481 032 Kč, jsou tyto prvky: Dvojlanovka Větrník, Lanová dráha Herkules a Kruhový stůl s lavicemi.

V případě, že ministerstvo projekt neschválí, budou pořízeny prvky Lanová dráha Herkules a Kruhový stůl s lavicemi z finančních příspěvků OÚ Třebotov, Klouzačky, z. s., a svatomartinských sbírek MŠ a ZŠ Třebotov a spolku Klouzačka.

Všem, kteří přispěli, moc děkujeme a těšíme se již letos na nové hřiště!!! Vaše Klouzačka

 

 
PROJEKT DĚTSKÉ HŘIŠTĚ TŘEBOTOV PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Středa, 08 Duben 2015 17:36

Vzhledem k životnosti herních prvků už nám pomalu (ale jistě) dosluhuje hrad na našem veřejném dětském hřišti. V tuto chvíli se podařilo opravit největší závady tak, aby si na něm nikdo neublížil a ještě chvíli vydržel, než se podaří získat finance na jeho výměnu. Proto na tomto prvku prosíme o pohyb s větší opatrností, a jakmile se vyskytnou nějaké nebezpečné závady, budeme rádi za Vaše upozornění. Od r. 2015 je hřiště pod správou obce a počítáme s realizací výměny dominantního herního prvku. Na tento projekt jsme získali územní rozhodnutí a obec podala žádost o grant na Ministerstvo pro místní rozvoj a Středočeský kraj. Takže držíme palce, aby nám vyšel, a brzy jsme se mohli radovat z obnoveného veřejného dětského hřiště.

 
Oplocení školního areálu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Černá   
Úterý, 30 Září 2014 06:44

Základní škola Třebotov naplnila během letošních letních prázdnin zákonnou povinnost uzavřít školní areál a vystavila kolem celého pozemku nové oplocení. Pro vstup do školního areálu nyní slouží branka u schodiště a pojezdová brána u vstupu k dětskému hřišti. Dle informací školy bude velká brána trvale otevřená, zavírat se bude v době velké přestávky, tj. 9:40-10 hod. ve všední dny a v době konání akcí v areálu školy. Prosím, sledujte tedy aktuální informace o uzavření přístupu na hřiště a respektujte čas dopoledního provozu školy. Děkujeme za pochopení!

 
Nové osazení pískoviště PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Černá   
Úterý, 02 Září 2014 13:27

Od června má pískoviště na dětském veřejném hřišti nové dřevěné sedáky, které nahradily dosavadní nevyhovující gumové pryže. Jejich pořízení v hodnotě 5 500Kč financovala Klouzačka z vlastních zdrojů.  Za rychlou a profesionální práci velmi děkujeme panu truhláři Petru Rollovi z Roblína.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

© Creo Systems, s.r.o.