Kalendář akcí

květen 2020
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hledat

Děkujeme

OÚ Třebotov

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

Kulturně vzdělávací spolek SLOVAN Třebotov

 

LEOŠ MATĚJOVSKÝ - autoservis Třebotov

 

Potraviny Třebotov
JIP PLUS VAN THAO LE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Dětské hřiště
STAV SBÍRKY NA LANOVÉ HERNÍ PRVKY PRO STARŠÍ DĚTI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 28 Červen 2016 10:45

 

V únoru 2016 jsme vás na našich webových stránkách informovali o vývoji projektu hřiště s herními, převážně lanovými, prvky pro starší děti. V té době bylo podáno za Obec Třebotov několik žádostí o granty a dotace na různé investiční i neinvestiční akce. Mezi žádostmi byly i dvě na herní prvky pro větší děti, které však bohužel nebyly vybrány k realizaci. V únorovém článku bylo přislíbeno, že i v případě, že nebudou schváleny dotační příspěvky, dojde k částečné realizaci projektu. Jenže v dubnu 2016 dostala obec od Ministerstva financí ČR informaci, že byl podpořen projekt na přestavbu školní budovy stávající MŠ, za což jsme samozřejmě velice rádi. To však s sebou ponese velká organizační a prostorová omezení v celém areálu školy po celou dobu realizace stavby, která se dotkne 3 kalendářních let – zahájení v r. 2016 a dokončení v r. 2018 tak, aby již nová budova fungovala pro školní rok 2018/19. Tento fakt změnil situaci i proto, že budoucí prostor školního areálu díky nové budově změní charakter, a není tedy zcela zřejmé, kam bude nejvhodnější nové herní prvky umístit. Z tohoto důvodu jsme po dohodě se zástupci školy a OÚ Třebotov vyhodnotili, že bude nejvhodnější v této situaci realizaci projektu rozšíření herního hřiště odložit a uskutečnit ji až po dostavbě nové školní budovy.

 
PROJEKT HŘIŠTĚ TŘEBOTOV 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 16 Únor 2016 08:57

Rádi bychom Vás informovali o vývoji projektu hřiště s herními prvky pro starší děti, na jehož realizaci jste mnozí přispěli během 1. ročníku Svatomartinského jarmarku v Třebotově. OÚ Třebotov podal teď v lednu žádost o grant na Středočeský kraj a Ministerstvo pro místní rozvoj, které již částečně financovalo rekonstrukci dětského veřejného hřiště v loňském roce. Součástí projektu, jehož celkové náklady činí 481 032 Kč, jsou tyto prvky: Dvojlanovka Větrník, Lanová dráha Herkules a Kruhový stůl s lavicemi.

V případě, že ministerstvo projekt neschválí, budou pořízeny prvky Lanová dráha Herkules a Kruhový stůl s lavicemi z finančních příspěvků OÚ Třebotov, Klouzačky, z. s., a svatomartinských sbírek MŠ a ZŠ Třebotov a spolku Klouzačka.

Všem, kteří přispěli, moc děkujeme a těšíme se již letos na nové hřiště!!! Vaše Klouzačka

 

 
PROJEKT DĚTSKÉ HŘIŠTĚ TŘEBOTOV PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Středa, 08 Duben 2015 17:36

Vzhledem k životnosti herních prvků už nám pomalu (ale jistě) dosluhuje hrad na našem veřejném dětském hřišti. V tuto chvíli se podařilo opravit největší závady tak, aby si na něm nikdo neublížil a ještě chvíli vydržel, než se podaří získat finance na jeho výměnu. Proto na tomto prvku prosíme o pohyb s větší opatrností, a jakmile se vyskytnou nějaké nebezpečné závady, budeme rádi za Vaše upozornění. Od r. 2015 je hřiště pod správou obce a počítáme s realizací výměny dominantního herního prvku. Na tento projekt jsme získali územní rozhodnutí a obec podala žádost o grant na Ministerstvo pro místní rozvoj a Středočeský kraj. Takže držíme palce, aby nám vyšel, a brzy jsme se mohli radovat z obnoveného veřejného dětského hřiště.

 
Oplocení školního areálu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Černá   
Úterý, 30 Září 2014 06:44

Základní škola Třebotov naplnila během letošních letních prázdnin zákonnou povinnost uzavřít školní areál a vystavila kolem celého pozemku nové oplocení. Pro vstup do školního areálu nyní slouží branka u schodiště a pojezdová brána u vstupu k dětskému hřišti. Dle informací školy bude velká brána trvale otevřená, zavírat se bude v době velké přestávky, tj. 9:40-10 hod. ve všední dny a v době konání akcí v areálu školy. Prosím, sledujte tedy aktuální informace o uzavření přístupu na hřiště a respektujte čas dopoledního provozu školy. Děkujeme za pochopení!

 
Nové osazení pískoviště PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Černá   
Úterý, 02 Září 2014 13:27

Od června má pískoviště na dětském veřejném hřišti nové dřevěné sedáky, které nahradily dosavadní nevyhovující gumové pryže. Jejich pořízení v hodnotě 5 500Kč financovala Klouzačka z vlastních zdrojů.  Za rychlou a profesionální práci velmi děkujeme panu truhláři Petru Rollovi z Roblína.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

© Creo Systems, s.r.o.