Kalendář akcí

prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hledat

Děkujeme

 

SDH Třebotov

 

ZŠ a MŠ Třebotov

 

 

Potraviny Třebotov
JIP PLUS VAN THAO LE


NEMOCNICE TŘEBOTOV - FILIMED


RESTAURACE U RŮŽIČKŮ


Kulturně vzdělávací spolek SLOVAN Třebotov


LEOŠ MATĚJOVSKÝ - autoservis Třebotov

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

STAV SBÍRKY NA LANOVÉ HERNÍ PRVKY PRO STARŠÍ DĚTI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 28 Červen 2016 10:45

 

V únoru 2016 jsme vás na našich webových stránkách informovali o vývoji projektu hřiště s herními, převážně lanovými, prvky pro starší děti. V té době bylo podáno za Obec Třebotov několik žádostí o granty a dotace na různé investiční i neinvestiční akce. Mezi žádostmi byly i dvě na herní prvky pro větší děti, které však bohužel nebyly vybrány k realizaci. V únorovém článku bylo přislíbeno, že i v případě, že nebudou schváleny dotační příspěvky, dojde k částečné realizaci projektu. Jenže v dubnu 2016 dostala obec od Ministerstva financí ČR informaci, že byl podpořen projekt na přestavbu školní budovy stávající MŠ, za což jsme samozřejmě velice rádi. To však s sebou ponese velká organizační a prostorová omezení v celém areálu školy po celou dobu realizace stavby, která se dotkne 3 kalendářních let – zahájení v r. 2016 a dokončení v r. 2018 tak, aby již nová budova fungovala pro školní rok 2018/19. Tento fakt změnil situaci i proto, že budoucí prostor školního areálu díky nové budově změní charakter, a není tedy zcela zřejmé, kam bude nejvhodnější nové herní prvky umístit. Z tohoto důvodu jsme po dohodě se zástupci školy a OÚ Třebotov vyhodnotili, že bude nejvhodnější v této situaci realizaci projektu rozšíření herního hřiště odložit a uskutečnit ji až po dostavbě nové školní budovy.

 

A protože chceme, aby bylo všem jasné, kde se nacházejí peněžní prostředky, které byly doposud na herní prvky vybrány (a to především na 1. ročníku Svatomartinského jarmarku), chystáme ohlášení veřejné sbírky na tyto herní prvky, která bude přístupná do ukončení přestavby školní budovy. Po jejím skončení použijeme do té doby nasbírané finanční prostředky k realizaci projektu rozšíření hřiště o herní lanové prvky pro větší děti.  Spolek Klouzačka stále počítá se svým přislíbeným příspěvkem na tyto herní prvky ve výši 15 000 Kč a i v budoucnu se pokusí společně s OÚ Třebotov využít možností grantových a dotačních titulů určených k tomuto účelu.

V tuto chvíli probíhá výběr vhodného bankovního ústavu pro zřízení transparentního účtu a ohlášení veřejné sbírky. Jakmile bude tato fáze ukončena, budeme Vás informovat na stránkách spolku Klouzačka i obce o aktuální veřejné sbírce, vč. uvedení čísla účtu. Prosíme, sledujte webové stránky.

Věříme, že situaci pochopíte a moc Vám za Vaši trpělivost a vstřícnost. Děkujeme!

 

 

© Creo Systems, s.r.o.