Kalendář akcí

únor 2017
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Hledat

Děkujeme

OÚ Třebotov

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

 

 

 

 

 

Leoš Matějovský – autoopravna

Marek Veselý – pokrývačské a klempířské práce

 

 

Přihlášení

Hlavní stránka Akce Aktuální akce
Aktuální akce
Hledáme sponzory Masopustu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Neděle, 19 Únor 2017 10:20

Abychom zachovali úroveň již tradičního třebotovského masopustu a připravili pro vás kvalitní program a dobrou muziku, stojí to kromě úsilí organizátorů i nějaké ty finance. Jedná se o největší a finančně nejnáročnější akci spolku Klouzačka. Přestože nás finančně podporuje Obec Třebotov, nestačí prostředky na pokrytí všech nákladů, proto získáváme prostředky i formou příspěvků a sponzorských darů. Máte-li možnost tuto hojně navštěvovanou akci podpořit, budeme za to velmi rádi! Spolek Klouzačka Vám může vystavit potvrzení o daru nebo darovací smlouvu pro daňové účely (za podmínek stanovených zákonem o dani z příjmů). Pro více informací či v případě zájmu akci podpořit se obraťte na finanční koordinátorku akce, Veroniku Černou (tel: 602 146 987, mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Děkujeme a těšíme se na Vás nejlépe v maskách na masopustu J.

 
Masopust 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 10 Únor 2017 13:30

V sobotu 25.2.2017 se uskuteční již 15. ročník tradičního třebotovského masopustu. Sraz bude jako vždy u kostela ve 14 hod, kde nás svými scénkami pobaví hasiči místního SDH, zpěvem nás potěší děti ze základní školy a jako vždy bude možno zakoupit něco k snědku či zdarma ochutnat dobroty napečené místními maminkami. Od kostela se pak vydá průvod na cestu obcí s jednotlivými zastávkami až k restauraci u Růžičků, kde bude pro děti připraveno divadelní vystoupení a pro všechny živá hudba k tanci i poslechu. Přijdete-li jen tak se podívat a pobavit, budeme rádi. Největší zábavu si ale užijete v maskách, které vždy byly velmi nápadité a různorodé. Na minulé ročníky se můžete podívat v naší Fotogalerii.


Leták na Masopust ke stažení zde.

Těší se na Vás

Klouzačka a Hasiči Třebotov

 
Ekovesnice Sieben Linden PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 10 Únor 2017 13:41

Dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci na téma Ekovesnice Sieben Linden. Jaká je komunita, která usiluje o soběstačnost a udržitelný životní styl v oblasti ekologické, sociální, kulturně-spirituální a ekonomické?

O této návštěvě Vám bude vyprávět Leo Crlík Ve čtvrtek 2. 3. od 19 hodin ve společenské místnosti OÚ Třebotov

V případě zájmu potvrdte účast emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 
Workshop na téma Sourozenecké konstelace PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 24 Leden 2017 11:55

V pondělí 27. února opět zavítá do Třebotova psycholožka Vlaďka Bartáková, aby si s vámi popovídala na téma Sourozenecké konstelace. Budete se společně se zamýšlet nad tím:

· jaké jsou hlavní charakteristiky prvorozeného, prostředního, nejmladšího

· co situaci mezi sourozenci komplikuje

· co pomáhá

· zda jsou jedináčci rozmazlení

· kdo je na tom nejhůř

· proč je důležitý individuální přístup a ne všichni dostanou stejně…

Workshop se uskuteční od 18 do 21 hodin ve Společenské místnosti OÚ Třebotov.

Cena:150 Kč. Kapacita míst je omezena, rezervace na: Mária Kalašová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Klouzačka zorganizovala tříměsíční vzdělávací kurz pro rodiče Efektivní rodičovství PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 03 Leden 2017 19:30

V úterý 10. ledna začíná vzdělávací kurz Efektivní rodičovství, akreditovaný MŠMT a MPSV, který se bude skládat z 9 setkání v těchto termínech: 10.1.,17.1.,24.1.,7.2.,21.2.,28.2., 7.3., 21.3.,28.3. 2017, a to od 18:30 hodin ve společenské místnosti na OÚ Třebotov. Kurz vede certifikovaná lektorka, matka tří dětí Mgr. Julie Žemlová.

 

V Kurzu efektivního rodičovství se rodiče scházejí, aby se seznámili s problematikou výchovy svých dětí, diskutovali o výchovných problémech a pod vedením zkušené lektorky si osvojili užitečné a praktické metody a techniky, získali tipy a podněty pro výchovu svých dětí. Kurz je veden v uzavřené skupině formou prožitkových her, modelových situací, praktických cvičení a diskusí.

 

Jednotlivá témata kurzu:

Základní stavební kameny efektivního rodičovství

Rodinná atmosféra, sourozenecké konstelace

Pochopení nesprávného chování dětí, řešení problémů

Povzbuzování - budování sebedůvěry dítěte

Komunikace - jak dítěti naslouchat, abychom mu rozuměli

Komunikace - jak s dětmi hovořit, aby nám naslouchaly

Přirozené a logické důsledky chování – cesta k samostatnosti

Disciplína, rodinná pravidla, rodinné rady

Rozvíjení vlastní sebedůvěry rodiče, závěr

 

Více informací: http://www.rodinnecentrum.cz/, http://www.rodinnecentrum.cz/Efektivni-rodicovstvi/

 

 
Klouzačka letos rozšířila své aktivity a v příštím roce bude slavit! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 06 Prosinec 2016 19:05

Dětské loutkové představení O zlaté rybce, které přijel zahrát do Třebotova první adventní neděli Honza Hrubec se svým Dřevěným divadlem, bylo poslední akcí spolku Klouzačka v tomto roce. A z našeho pohledu to byl rok velmi činorodý J Tradiční osvědčené akce jsme se snažili inovovat - dvě zábavné trasy na Dětském dni, jarmareční tombola pro malé i velké -nebo jsme rozvíjeli aktivity nové - na Třebotovské tanečky se sjíždějí ženy z celého okolí, o přednášky pro dospělé, především na téma výchova dětí, je také velký zájem. V neposlední řadě se díky vstřícnosti paní starostky mohou rodiče s dětmi po cvičení Klouzajda přesunout do společenské místnosti OÚ, kde probíhají v útulném prostředí dílničky.

Nezbývá mi tedy než moc poděkovat všem členkám a příznivcům Klouzačky za jejich neutuchající aktivitu a nápady, dále místním hasičům, OÚ Třebotov, MŠ a ZŠ Třebotov a mnohým individuálním i firemním sponzorům za pomoc a podporu během celého roku. Bez vás by tady nebyl Masopust, Dětský den, Jarmark... Nebylo by kde si zacvičit s dětmi, zasportovat, nabídnout nebo koupit dětské oblečení, osvěžit si duši na přednášce nebo workshopu… Máme radost, když se na jakékoli naší akci sejde hodně lidí, místních i přespolních, protože pak vidíme, že má naše práce smysl.

Proto se na vás těšíme i v roce příštím, který bude pro Klouzačku obzvlášť významným – oslaví totiž 15 let své existence v Třebotově! Toto výročí si chceme pochopitelně s vámi připomenout a pořádně užít v rámci Dětského dne na přelomu května června. Do té doby se ale ještě určitě sejdeme v sobotu 25. února ve 2 u kostela na jiné oblíbené tradiční akci – Masopustu J. Jste srdečně zváni, stejně jako všichni vaši kamarádi a známí z blízkého i dalekého okolí.

Druhý týden v lednu Klouzačka také zahajuje dlouhodobý vzdělávací kurz pro rodiče Efektivní rodičovství, akreditovaný MPSV a MŠMT, kde zbývá už jen pár posledních volných míst (viz leták). V roce 2017 budou samozřejmě pokračovat všechny pravidelné akce pro děti i dospělé. Třebotovské tanečky se rozšíří o tanec matek se syny (matky s dcerami již pravidelně tančí) a chystáme další přednášky na různá zajímavá témata. Pokud vám něco v naší nabídce chybí, jsme otevření vašim nápadům a připomínkám. A pokud byste se chtěli rozšířit naše řady a pomoci rozvíjet společenský život v obci, přijďte mezi nás, třeba hned ve středu 4. 1. na Valnou hromadu. Sledujte naši nástěnku a webové stránky a buďte s námi J

Přeji vám poklidný adventní čas, krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2017.

Za Klouzačku

 

Michaela Nedělková

 
Advent přivítáme v neděli 27. listopadu pohádkou, koledami a rozsvícením vánočního stromu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Středa, 02 Listopad 2016 21:03

Srdečně zveme všechny děti i jejich rodiče v neděli 27. listopadu v 16:30 hodin na tradiční adventní divadelní představení v Třebotovské tvrzi. Tentokrát přijede  Dřevěné divadlo Honzy Hrubce s pohádkou O zlaté rybce, která vypráví o tom, jak se chudý rybář Giuseppe a jeho žena Margarita zapletou s kouzelnou rybou. A o tom, co z toho nakonec přes chalupy, hrady, vily a paláce vzejde... Délka představení je 35 minut a po jeho skončení čeká na děti ještě dílnička.

Po představení zazpívá před budovou OÚ dětský školní sbor vánoční písně a koledy (cca v 17:45 hod) a poté bude rozsvícení vánočního stromu (cca v 18:00 hod). Ozdoby na strom si vezměte s sebou. Občerstvení na místě zajištěno.

Rezervace vstupenek: Jitka Kriegelstein (Holinková), Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo SMS na tel: 602 228 807 - uvést počet dospělých a dětí, jméno a telefon.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3

© Creo Systems, s.r.o.