Kalendář akcí

červen 2017
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Hledat

Děkujeme

OÚ Třebotov

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

 

 

 

 

 

Leoš Matějovský – autoopravna

Marek Veselý – pokrývačské a klempířské práce

 

 

Přihlášení

Hlavní stránka Akce Proběhlé akce
Proběhlé akce
2. ročník Svatomartinského jarmarku se i přes chladné počasí vydařil PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pátek, 18 Listopad 2016 20:23

Nebylo tak krásně jako loni, ale přesto v sobotu 12. listopadu prostor kolem rybníku u Obecního úřadu zaplnily stánky a v průběhu dne místní i přespolní návštěvníci Svatomartinského jarmarku. Kromě domácích pochutin, vína a řemeslných výrobků se zájmu těšily stánky školy a školky, obce a neziskových organizací působících v Třebotově.

 

Klouzačka nabízela domácí zelňačku, sladké a slané štrůdly - vše připravené místními kuchařkami a pekařkami. Stejně tak se jen zaprášilo po vynikajících máslových sušenkách, krásných keramických výrobcích a ozdůbkách z vosku – ty vytvořily děti a jejich maminky v dílničce po cvičení Klouzajda. Všem, kteří nám věnovali své výrobky k prodeji a podpořili tak naše aktivity, patří velký dík!

 
Provoněný večer s esenciálními oleji PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Středa, 12 Říjen 2016 08:06

Přestože venku už byla tma a sychravé počasí vůbec nelákalo ven, našlo se mnoho zájemkyň, které se v pondělí 10. října večer sešly v útulném prostředí "U Tvrze", aby se nad sklenicí vody s příchutí pomeranče a máty dozvěděly, jak s voňavými olejíčky zvládnout podzimní nevlídné počasí v plné síle - fyzické i psychické. Odměnou jim byla příjemná atmosféra naplněná informacemi, smíchem a voňavým relaxem.

 
Podzimní burza je tu! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Středa, 05 Říjen 2016 16:12

Dovolujeme si vás pozvat na PODZIMNÍ BURZU v sobotu 15. října od 10:00 do 12:00 hodin v aule ZŠ Třebotov.

Kromě tradiční burzy podzimního a zimního dětského oblečení, sportovních potřeb, hraček a knížek a prodeje lokálních rukodělných výrobků bude připravena dílnička pro děti na téma: Móda a domácí občerstvení. Novinkou je, že každý prodávající může přinést na prodej 5ks pěkného oblečení pro dospělé do „Dámského a pánského koutku“.

Přijďte si vybrat, prodat a popovídat se sousedy a známými. Těšíme se na Vás!

Stoly pro prodávající si rezervujte mailem u Michaely Nedělkové na adrese:  michaelanedelka@gmail.com. Pozor, kapacita prodávajících omezena!

 
Děti pomáhaly komisaři Vrťapkovi vypátrat ztracený znak Třebotova PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 13 Červen 2016 09:33

Akce Dětský den, kterou pořádala v neděli 5.června 2016 Klouzačka společně s Tenisáčkem a Sborem dobrovolných hasičů Třebotov, přilákala na 130 dětí! Ti menší se vyřádili na Brandejsce, kde na ně čekalo 7 stanovišť - slalom  s kolečkem plným balónků a házení do draka, vyrábění záložkek z dýhy, pohádkové kvízy, skládání puzzle a hlavolamů, zpívání písniček na přání, krmení skřítků,... Obrovský lákadlem byla lanovka zajišťována po celý den pány hasiči. V neutuchající frontě na ni čekaly i děti školou povinné, které jinak trávily svůj den na trase Vrťapka v okolí židovského hřbitova. Na 5 stanovištích řešily úkoly, jejichž vyluštěním pomohly komisaři Vrťapkovi odhalit únosce třebotovského znaku. Z pěti podezřelých zůstali skřítci, kteří znak ukrývali na Brandejsce. Kdo jej úspěšně našel, mohl si jeho černobílé provedení vybarvit. Všechny děti si odnesly spoustu krásných odměn, včetně kupónu na zmrzlinu v restauraci U Růžičků. K duhu přišly také sladké melouny a kdo měl chuť, opekl si buřtíka. Počasí přálo, takže bylo na Brandejsce živo a veselo až do pozdního odpoledne, jak se na oslavu dětského dne patří.
Klouzačka moc děkuje všem spoluorganizátorům a sponzorům za vydařenou akci a těšíme se zase za rok.


 
Přednáška o výživě měla opět velký ohlas PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 11 Duben 2016 12:23

Páteční podvečer 8. dubna na téma Stravování v souladu  s přírodou - výživa podle 5 elementů se protáhl do pozdních nočních hodin. Desítka účastnic přednášky celostní výživové poradkyně Báry Hanušové si se zaujetím vyslechla povídání o filosofii stravování se podle čínské medicíny, o jeho souvislostech s civilizačními nemocemi a nadváhou a zamyslela se nad důležitostí respektování koloběhu ročních období a užívání správných potravin. To vše za ochutnávání netradičních a pro někoho do té doby možná neznámých bylin, pochutin a surovin - čaj ze Schizandry a Kustovnice čínské, Ume ocet, řasy Kombo, klíčky z Munga,.. Bára Hanušová také upekla vynikající kváskový chléb a dezert z polenty. Protože otázek bylo mnoho a ne vše bylo řečeno, plánujeme další přednášku na podzim. Už teď se je na co těšit a držíme palce všem, kteří se rozhodli inspirovat se a pokusí se stravovat podle pěti elementů, v souladu s přírodou a v souladu se sebou(:

 
Masopust vyhnal kachny z třebotovského rybníka! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 16 Únor 2016 21:05

 

Ani při čtrnáctém ročníku tradičního třebotovského masopustu naši dobrovolní hasiči nezaháleli a svými scénkami opět přilákali spoustu nadšených příznivců J. Když už všude vonělo spoustu dobrot a lidé se srocovali u kostela, vyzvali hasičští „Arnoštové“ naši starostku, aby oficiálně zahájila nejen ten náš masopust, ale i provoz na naší nové silnici v obci. Konečně tedy můžeme jezdit bez obav, že se nám něco přihodí. „Ale jaký další přínos může silnice mít?“

 
Na letošní podzimní burze bylo z čeho vybírat PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pátek, 09 Říjen 2015 08:33

Rekordní počet prodejců oblečení, sportovních potřeb a hraček zaplnil minulou neděli celou halu školy, včetně přilehlé chodby, během podzimní burzy pořádané spolkem Klouzačka. Doufáme, že všech přes třicet prodávajících našlo spokojené zákazníky a že si každý užil příjemné společenské dopoledne. Děti doprovázející své rodiče měli po celou dobu možnost malovat si nebo tvořit v dílničce. Máme radost, že se tato pravidelná akce těší takové oblibě, a na jaře ji pro vás opět rádi připravíme. Děkujeme za spolupráci ZŠ Třebotov.

 

A pokud se vám nepodařilo prodat vše, co jste chtěli, nabízíme vám možnost využít inzerce na stránkách Klouzačky: www.klouzacka-info.cz. VAši nabídku nebo poptávku zasílejte na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8

© Creo Systems, s.r.o.