Kalendář akcí

květen 2016
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Hledat

Děkujeme

OÚ Třebotov

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

 

 

 

 

 

Leoš Matějovský – autoopravna

Marek Veselý – pokrývačské a klempířské práce

 

 

Přihlášení

Vítejte

Vítejte na stránkách spolku Klouzačka v obci Třebotov. Spolek zde působí od roku 2002 a má za cíl napomáhat rozvoji občanské společnosti v obci, zejména s důrazem na rodiny s dětmi. Každoročně organizujeme různé akce, jako je Masopust, Den dětí, Vánoční divadlo, pravidelné cvičení dětí s rodiči a další. Díky podpoře Středočeského kraje se podařilo v minulých letech v obci vybudovat dětské hřiště.

Aktuality z Klouzačky
Pozvánka na červnové akce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 18 Duben 2016 16:09

V červnu si vás spolek Klouzačka dovoluje pozvat na dvě akce – jedna je tradiční pro děti a druhá je novinkou pro dospělé.

Tou první je Dětský den, který se letos uskuteční v neděli 5. června od 14 hodin a připravujeme jej ve spolupráci s místními hasiči a Tenisáčkem. Připravujeme dvě trasy: pro menší, předškolní děti bude nachystaná přímo na Brandejsce a ta pro školáky povede jejím okolím a lesem. Na obou budou čekat na děti zábavné úkoly, po jejichž splnění dostanou odměny. V případě hezkého počasí zajistíme oheň na společné opékání buřtů.

Především pro rodiče synů chystáme ve čtvrtek 2. června od 18 do 21 hodin přednášku psycholožky Vlaďky Bartákové na téma Výchova kluků: jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum. O interaktivní přednášku, která se bude konat U tvrze 54, je velký zájem, a proto neváhejte s rezervací na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Vzhledem k tomu, že je kapacitně omezena, počítejte s možností, že budete zařazeni mezi náhradníky. Cena: 150 Kč.

 

 
Přednáška o výživě měla opět velký ohlas PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 11 Duben 2016 12:23

Páteční podvečer 8. dubna na téma Stravování v souladu  s přírodou - výživa podle 5 elementů se protáhl do pozdních nočních hodin. Desítka účastnic přednášky celostní výživové poradkyně Báry Hanušové si se zaujetím vyslechla povídání o filosofii stravování se podle čínské medicíny, o jeho souvislostech s civilizačními nemocemi a nadváhou a zamyslela se nad důležitostí respektování koloběhu ročních období a užívání správných potravin. To vše za ochutnávání netradičních a pro někoho do té doby možná neznámých bylin, pochutin a surovin - čaj ze Schizandry a Kustovnice čínské, Ume ocet, řasy Kombo, klíčky z Munga,.. Bára Hanušová také upekla vynikající kváskový chléb a dezert z polenty. Protože otázek bylo mnoho a ne vše bylo řečeno, plánujeme další přednášku na podzim. Už teď se je na co těšit a držíme palce všem, kteří se rozhodli inspirovat se a pokusí se stravovat podle pěti elementů, v souladu s přírodou a v souladu se sebou(:

 
Masopust vyhnal kachny z třebotovského rybníka! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 16 Únor 2016 21:05

Ani při čtrnáctém ročníku tradičního třebotovského masopustu naši dobrovolní hasiči nezaháleli a svými scénkami opět přilákali spoustu nadšených příznivců J. Když už všude vonělo spoustu dobrot a lidé se srocovali u kostela, vyzvali hasičští „Arnoštové“ naši starostku, aby oficiálně zahájila nejen ten náš masopust, ale i provoz na naší nové silnici v obci. Konečně tedy můžeme jezdit bez obav, že se nám něco přihodí. „Ale jaký další přínos může silnice mít?“

 
Jarní akce s Klouzačkou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 16 Únor 2016 10:51

Do svých diářů si můžete zapsat termín Jarní burzy dětského oblečení, sportovních potřeb a hračeksobota 19. března od 10 do 12 hodin v aule ZŠ Třebotov. Počet míst k prodeji je omezen, tak si je neváhejte rezervovat telefonicky: 776272681 nebo mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (Michaela Nedělková). Pro děti bude připraven v tělocvičně sportovní a taneční program s Tenisáčkem a Bárou Lukášovou. Drobné občerstvení pro děti i dospělé zajištěno.

Na základě pozitivních ohlasů na workshop Pečení kváskového chleba pro vás připravujeme přednášku celostní výživové terapeutky Báry Hanušové Stravování v souladu s přírodou - výživa podle pěti elementů. Uskuteční se v pátek 8. dubna od 18:30 do 21:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Třebotov. A co se dozvíte? Jednoduché principy stravování, léčení stravou a prevence civilizačních nemocí, rozdíl mezi výživou a podvýživou, nadváha a jak na ni. Můžete se těšit na ochutnávky a ukázky netradičních potravin.
Cena 150,- Kč, počet účastníků minimálně 5. Hlásit se můžete na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Těšíme se na vás!

 
PROJEKT HŘIŠTĚ TŘEBOTOV 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 16 Únor 2016 08:57

Rádi bychom Vás informovali o vývoji projektu hřiště s herními prvky pro starší děti, na jehož realizaci jste mnozí přispěli během 1. ročníku Svatomartinského jarmarku v Třebotově. OÚ Třebotov podal teď v lednu žádost o grant na Středočeský kraj a Ministerstvo pro místní rozvoj, které již částečně financovalo rekonstrukci dětského veřejného hřiště v loňském roce. Součástí projektu, jehož celkové náklady činí 481 032 Kč, jsou tyto prvky: Dvojlanovka Větrník, Lanová dráha Herkules a Kruhový stůl s lavicemi.

V případě, že ministerstvo projekt neschválí, budou pořízeny prvky Lanová dráha Herkules a Kruhový stůl s lavicemi z finančních příspěvků OÚ Třebotov, Klouzačky, z. s., a svatomartinských sbírek MŠ a ZŠ Třebotov a spolku Klouzačka.

Všem, kteří přispěli, moc děkujeme a těšíme se již letos na nové hřiště!!! Vaše Klouzačka

 

 
PF 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 21 Prosinec 2015 09:45

 
Svatomartinský jarmark - na stánku Klouzačky se vybralo neuvěřitelných 9 300 Kč!! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Neděle, 08 Listopad 2015 21:09

Moc děkujeme vám všem, kteří jste si během Svatomartinského jarmarku zakoupili na našem stánku výrobky, koláče či polévku - díky vašim příspěvkům se vybralo 9 300 Kč, které poputují na nový lanový prvek pro starší děti. Ještě jednou velmi děkujeme za důvěru a podporu!!!

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

Pravidelné akce

Klub Tobogan - volejbal

Scházíme se každou neděli od 20h do 21:30h. Hrajeme pro radost, nikoli na výkon, ale snažíme se postupně zlepšovat techniku hry :-)

 

 
Cvičení na formování postavy

Každé úterý 19 - 20 hod. v tělocvičně ZŠ Třebotov. Cvičení je určeno především ženám všech věkových kategorií. Těšíme se na Vás :-)

 
Klub Klouzajda

Cvičení pro děti od 1 roku do 3 let (bereme i batolata mladšího věku) v tělocvičně ZŠ. Scházíme se každé úterý 8:30-9:30 hod., cvičení vede Lucka Fafejtová a/nebo Mária Kalašová.

 

Akce odjinud

Volná místa na józe v Třebotově
Chcete cvičit jógu v Třebotově
s Hanou Noskovou?
Kdy: pondělí 18:45 – 19:45
poslední 2 volná místa
čtvrtek  20:00 – 21:00
poslední 1 volné místo
V případě zájmu napište
sms 604234449 nebo mail
ozvu se vám.
 
Sportování s Tenisáčkem

Tenisová školička Tenisáček

více informací na www.ts-tenisacek.cz

 
Akce v Mlýně u Veselých v Chotči

Aktuální nabídku sledujte na: www.mlynska-chasa.webnode.cz (kulturní a společenské akce, tvořivé dílny apod.)

Kontakty: mlynska-chasa@seznam.cz tel: 737 905 239

 
Kulturní středisko Koruna

Akce v KS Koruna v Radotíně hledejte na stránkách:

http://www.mcpraha16.cz/Mestska-cast/Kultura-skolstvi-volny-cas/Kulturni-stredisko-Radotin


Celý článek...
 

© Creo Systems, s.r.o.