Kalendář akcí

srpen 2016
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Hledat

Děkujeme

OÚ Třebotov

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

 

 

 

 

 

Leoš Matějovský – autoopravna

Marek Veselý – pokrývačské a klempířské práce

 

 

Přihlášení

Vítejte

Vítejte na stránkách spolku Klouzačka v obci Třebotov. Spolek zde působí od roku 2002 a má za cíl napomáhat rozvoji občanské společnosti v obci, zejména s důrazem na rodiny s dětmi. Každoročně organizujeme různé akce, jako je Masopust, Den dětí, Vánoční divadlo, pravidelné cvičení dětí s rodiči a další. Díky podpoře Středočeského kraje se podařilo v minulých letech v obci vybudovat dětské hřiště.

Aktuality z Klouzačky
STAV SBÍRKY NA LANOVÉ HERNÍ PRVKY PRO STARŠÍ DĚTI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 28 Červen 2016 10:45

V únoru 2016 jsme vás na našich webových stránkách informovali o vývoji projektu hřiště s herními, převážně lanovými, prvky pro starší děti. V té době bylo podáno za Obec Třebotov několik žádostí o granty a dotace na různé investiční i neinvestiční akce. Mezi žádostmi byly i dvě na herní prvky pro větší děti, které však bohužel nebyly vybrány k realizaci. V únorovém článku bylo přislíbeno, že i v případě, že nebudou schváleny dotační příspěvky, dojde k částečné realizaci projektu. Jenže v dubnu 2016 dostala obec od Ministerstva financí ČR informaci, že byl podpořen projekt na přestavbu školní budovy stávající MŠ, za což jsme samozřejmě velice rádi. To však s sebou ponese velká organizační a prostorová omezení v celém areálu školy po celou dobu realizace stavby, která se dotkne 3 kalendářních let – zahájení v r. 2016 a dokončení v r. 2018 tak, aby již nová budova fungovala pro školní rok 2018/19. Tento fakt změnil situaci i proto, že budoucí prostor školního areálu díky nové budově změní charakter, a není tedy zcela zřejmé, kam bude nejvhodnější nové herní prvky umístit. Z tohoto důvodu jsme po dohodě se zástupci školy a OÚ Třebotov vyhodnotili, že bude nejvhodnější v této situaci realizaci projektu rozšíření herního hřiště odložit a uskutečnit ji až po dostavbě nové školní budovy.

 
Hledáme volejbalové nadšence! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 27 Červen 2016 19:49

Volejbalový tým Klubu Tobogan hledá aktuálně nové spoluhráče a spoluhráčky! Přijďte mezi nás - protáhnout tělo a pobavit se :) Pře léto hrajeme venku na sportovním hřišti - v neděli od 20:00 hodin.

 
2 osmáčci zdarma PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 27 Červen 2016 19:45

Nabízím zdarma dva zdravé osmáčky DEGU. Máte-li zájem, pište na adresu: pupil.laura.noskova@parklane-is.com

 
Prázdninový pozdrav s přáním krásného léta PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 13 Červen 2016 10:48

Spolek Klouzačka přeje dětem krásné prázdniny plné zážitků a všem svým příznivcům provoněné a sluncem zalité léto a odpočinkovou dovolenou. Budeme se na vás těšit na podzimních akcích – zářijové Drakiádě, říjnové Burze dětského oblečení, listopadovém Svatomartinském průvodu, jež bude součástí Svatomartinského jarmarku (12. 11.), a na Adventním divadelním představení pro děti a rozsvěcení vánočního stromku (27.11.). V rámci pravidelných týdenních aktivit máme pro vás přichystanou novinku: Třebotovské tanečky s Márií Kalašovou - uvolňující spontánní tanec na hity staré i nové, a to každou středu od 20h30 do 22h00. Bližší informace o všech akcích a aktivitách Klouzačky se dozvíte včas na našich webových stránkách a nástěnce.

 
Děti pomáhaly komisaři Vrťapkovi vypátrat ztracený znak Třebotova PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 13 Červen 2016 09:33

Akce Dětský den, kterou pořádala v neděli 5.června 2016 Klouzačka společně s Tenisáčkem a Sborem dobrovolných hasičů Třebotov, přilákala na 130 dětí! Ti menší se vyřádili na Brandejsce, kde na ně čekalo 7 stanovišť - slalom  s kolečkem plným balónků a házení do draka, vyrábění záložkek z dýhy, pohádkové kvízy, skládání puzzle a hlavolamů, zpívání písniček na přání, krmení skřítků,... Obrovský lákadlem byla lanovka zajišťována po celý den pány hasiči. V neutuchající frontě na ni čekaly i děti školou povinné, které jinak trávily svůj den na trase Vrťapka v okolí židovského hřbitova. Na 5 stanovištích řešily úkoly, jejichž vyluštěním pomohly komisaři Vrťapkovi odhalit únosce třebotovského znaku. Z pěti podezřelých zůstali skřítci, kteří znak ukrývali na Brandejsce. Kdo jej úspěšně našel, mohl si jeho černobílé provedení vybarvit. Všechny děti si odnesly spoustu krásných odměn, včetně kupónu na zmrzlinu v restauraci U Růžičků. K duhu přišly také sladké melouny a kdo měl chuť, opekl si buřtíka. Počasí přálo, takže bylo na Brandejsce živo a veselo až do pozdního odpoledne, jak se na oslavu dětského dne patří.
Klouzačka moc děkuje všem spoluorganizátorům a sponzorům za vydařenou akci a těšíme se zase za rok.


 
Dětský den se blíží!!! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Úterý, 31 Květen 2016 11:13

Oslava dne dětí v Třebotově je za dveřmi - již tuto neděli 5. června se uskuteční Dětský den na Brandejsce a v jejím okolí. Od 14 hodin se na vás těší organizátoři akce - Klouzačka,Tenisáček a SDH Třebotov! Čeká na vás trasa pro předškolní děti na Brandejsce plná zábavných her a úkolů a pro školáky je připravena pátrací hra s Komisařem Vrťapkou v okolí Brandejsky. Děti se můžou těšit na spoustu odměn a opékání buřtů. Přijďte si to užít tuto neděli odpoledne na Brandejsce!!

 
Přednáška o výživě měla opět velký ohlas PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pondělí, 11 Duben 2016 12:23

Páteční podvečer 8. dubna na téma Stravování v souladu  s přírodou - výživa podle 5 elementů se protáhl do pozdních nočních hodin. Desítka účastnic přednášky celostní výživové poradkyně Báry Hanušové si se zaujetím vyslechla povídání o filosofii stravování se podle čínské medicíny, o jeho souvislostech s civilizačními nemocemi a nadváhou a zamyslela se nad důležitostí respektování koloběhu ročních období a užívání správných potravin. To vše za ochutnávání netradičních a pro někoho do té doby možná neznámých bylin, pochutin a surovin - čaj ze Schizandry a Kustovnice čínské, Ume ocet, řasy Kombo, klíčky z Munga,.. Bára Hanušová také upekla vynikající kváskový chléb a dezert z polenty. Protože otázek bylo mnoho a ne vše bylo řečeno, plánujeme další přednášku na podzim. Už teď se je na co těšit a držíme palce všem, kteří se rozhodli inspirovat se a pokusí se stravovat podle pěti elementů, v souladu s přírodou a v souladu se sebou(:

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3

Pravidelné akce

Klub Tobogan - volejbal

Scházíme se každou neděli od 20h do 21:30h. Hrajeme pro radost, nikoli na výkon, ale snažíme se postupně zlepšovat techniku hry :-)

 

 
Cvičení na formování postavy

Každé úterý 19 - 20 hod. v tělocvičně ZŠ Třebotov. Cvičení je určeno především ženám všech věkových kategorií. Těšíme se na Vás :-)

 
Klub Klouzajda

Cvičení pro děti od 1 roku do 3 let (bereme i batolata mladšího věku) v tělocvičně ZŠ. Scházíme se každé úterý 8:30-9:30 hod., cvičení vede Lucka Fafejtová a/nebo Mária Kalašová.

 

Akce odjinud

Volná místa na józe v Třebotově
Chcete cvičit jógu v Třebotově
s Hanou Noskovou?
Kdy: pondělí 18:45 – 19:45
poslední 2 volná místa
čtvrtek  20:00 – 21:00
poslední 1 volné místo
V případě zájmu napište
sms 604234449 nebo mail
ozvu se vám.
 
Sportování s Tenisáčkem

Tenisová školička Tenisáček

více informací na www.ts-tenisacek.cz

 
Akce v Mlýně u Veselých v Chotči

Aktuální nabídku sledujte na: www.mlynska-chasa.webnode.cz (kulturní a společenské akce, tvořivé dílny apod.)

Kontakty: mlynska-chasa@seznam.cz tel: 737 905 239

 
Kulturní středisko Koruna

Akce v KS Koruna v Radotíně hledejte na stránkách:

http://www.mcpraha16.cz/Mestska-cast/Kultura-skolstvi-volny-cas/Kulturni-stredisko-Radotin


Celý článek...
 

© Creo Systems, s.r.o.