Kalendář akcí

únor 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Hledat

Děkujeme

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

RESTAURACE U RŮŽIČKŮ

 

Kulturně vzdělávací spolek SLOVAN Třebotov

 

LEOŠ MATĚJOVSKÝ - autoservis Třebotov

 

Potraviny Třebotov
JIP PLUS VAN THAO LE

 

NEMOCNICE TŘEBOTOV - FILIMED

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Jaro na dětském hřišti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Olga Pavlíková   
Neděle, 26 Květen 2013 14:58

Dětské hřiště se v zimním období sice moc nepoužívá, ale občasní návštěvníci se určitě objevili a na herních prvcích se podepisuje i počasí... Proto jsme po dlouhé zimě při pravidelné kontrole zjistili, že je třeba podniknout mnoho dílčích oprav, ale do očí nás hlavně "uhodil" velký nepořádek. Proto jsme operativně svolali brigádu našich členů a hřiště uklidili. Následně jsme se domluvili s vedením ZŠ a MŠ Třebotov na užší spolupráci při úklidu, za což tímto děkujeme.

Na hřišti průběžně zajišťujeme potřebné opravy a každý rok jich není málo. Letos bylo potřeba vyměnit prohnilou kulatinu u houpačkové konstrukce, opravit stříšku domečku, provést některé nové nátěry, reklamovat uchycení gumových sedáků u pískoviště, opravit kulatinovou lavičku a mnoho dalších menších úprav. Některé opravy již máme za sebou, jiné postupně dokončujeme. Tímto moc děkujeme panu Kukuliášovi za výměnu kulatiny u houpačkové konstrukce, vše pro nás udělal zcela bez nároku na odměnu. Dále zvažujeme, jak do budoucna vyřešit neustále poškozený plot oddělující pole a hřiště. I když byl plot nedávno opraven, nyní už je znovu dosti zničený – děti prostě mají potřebu chodit na pole a podnikat dobrodružné výpravy za vymezené hranice :-).

Také bychom chtěli poprosit všechny dospělé doprovázející návštěvníky, aby dohlédli na to, že děti po sobě posbírají odpadky a dodržují základní bezpečnostní zásady. Pokud kdokoli z návštěvníků hřiště zjistí nějaký nedostatek či poškození, prosíme o sdělení této skutečnosti na naši e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (nebo využít kontaktní osobu, Veroniku Černou). Děkujeme za pochopení.

Naším snem je krásné moderní dětské hřiště, které by bylo chloubou naší obce. Jelikož jsme nezisková organizace, máme připravené podklady pro dotace a granty a sledujeme dění v této oblasti, abychom mohli podat příslušné žádosti. Také bychom velmi uvítali jakoukoliv finanční či věcnou pomoc, abychom mohli nejen průběžně udržovat kvalitní hřiště, ale abychom mohli přidat nové zajímavé herní prvky. Pokud máte zájem nás podpořit, prosím kontaktujte nás na výše uvedených kontaktech. Děkujeme.

 

 

© Creo Systems, s.r.o.