Kalendář akcí

březen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Hledat

Děkujeme

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

RESTAURACE U RŮŽIČKŮ

 

Kulturně vzdělávací spolek SLOVAN Třebotov

 

LEOŠ MATĚJOVSKÝ - autoservis Třebotov

 

Potraviny Třebotov
JIP PLUS VAN THAO LE

 

NEMOCNICE TŘEBOTOV - FILIMED

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Nový kabát oblečen... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Černá   
Úterý, 16 Říjen 2012 09:50

... aneb všechny plánované úpravy pro tento rok dokončeny. Poslední etapou na úpravách hřiště bylo rozšíření vstupní cestičky na hřiště - položení zatravňovacích dlaždic, aby se zabránilo zabahnění cesty v době deštivého počasí. Podařilo se zajistit firmu, která nám za výhodných podmínek práci udělala a děkujeme i dvěma rodinám z Klouzačky, které poskytly štěrk na dosypání do dlaždic.

Během letních měsíců se podařilo též připravit projekt na rozšíření stávajícího hřiště o herní prvky pro větší děti - viz předchozí články o hlasování dětí. Projekt nám vypracoval Ing. Hrdoušek a vzdal se jakékoli odměny, za což mockrát děkujeme! Na nás už bylo získat souhlas s projektem od Krajské hygienické stanice, CHKO Karlštejn a Obce Třebotov. Všechny zmíněné orgány souhlas vydaly, proto jsme mohly uskutečnit první konzultaci na Stavebním úřadu v Černošicích o možnostech "stavebního povolení". Nyní už nic nebrání tomu, abychom se s projektem zúčastnily všech dostupných dotačních a grantových řízení a věříme, že se nám podaří uspět. I v takovém případě však budeme nadále potřebovat i Vaši podporu. O dalším vývoji budeme opět informovat.

Určitě je na hřišti stále co vylepšovat a měnit, ale věříme, že jsme letošními úpravami přispěli ke zkvalitnění stávajícího hřiště a budeme o totéž usilovat i v budoucnu.

 

 

© Creo Systems, s.r.o.