Kalendář akcí

září 2019
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Hledat

Děkujeme

OÚ Třebotov

 

SDH Třebotov

 

ZŠ Třebotov

 

Kulturně vzdělávací spolek SLOVAN Třebotov

 

LEOŠ MATĚJOVSKÝ - autoservis Třebotov

 

Potraviny Třebotov
JIP PLUS VAN THAO LE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Hlavní stránka Akce Proběhlé akce 2. ročník Svatomartinského jarmarku se i přes chladné počasí vydařil
2. ročník Svatomartinského jarmarku se i přes chladné počasí vydařil PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michaela Nedělková   
Pátek, 18 Listopad 2016 20:23

Nebylo tak krásně jako loni, ale přesto v sobotu 12. listopadu prostor kolem rybníku u Obecního úřadu zaplnily stánky a v průběhu dne místní i přespolní návštěvníci Svatomartinského jarmarku. Kromě domácích pochutin, vína a řemeslných výrobků se zájmu těšily stánky školy a školky, obce a neziskových organizací působících v Třebotově.

 

Klouzačka nabízela domácí zelňačku, sladké a slané štrůdly - vše připravené místními kuchařkami a pekařkami. Stejně tak se jen zaprášilo po vynikajících máslových sušenkách, krásných keramických výrobcích a ozdůbkách z vosku – ty vytvořily děti a jejich maminky v dílničce po cvičení Klouzajda. Všem, kteří nám věnovali své výrobky k prodeji a podpořili tak naše aktivity, patří velký dík!

 

Pestrý program Jarmarku doplnila Klouzačka o tombolu – pro děti a pro dospělé, a to hned dvakrát během dne, vtipně glosovanou naší ostřílenou moderátorskou dvojicí Liborem Jarouškem a Lukášem Ouřadou. Nejen za tuto pomoc, ale hlavně za neutuchající podporu na mnohých klouzačkových akcích jim patřilo velké poděkování formou speciálního losu na konci tomboly, za který „vyhráli“ velký dort ve tvaru hasičského auta – dárek od Klouzačky k jejich 130letému výročí. Věříme, že jim udělal radost a chutnal J

Lampionový průvod byl opět dlouhý a mířil tentokrát jinou trasou ke kostelu, kde po milých slovech a písních pana faráře opět padal na děti sníh a na všechny čekaly svatomartinské rohlíčky.

Klouzačka na Jarmarku utržila neuvěřitelných 7835,-Kč, které pochopitelně věnuje na nějakou ze svých aktivit pro občany Třebotova. Moc děkujeme!!!

Máme radost, že si Svatomartinský jarmark vytváří své tradiční místo v celoročním třebotovském dění a již teď se těšíme, až vás zase za rok potkáme u stánku Klouzačky J

 

 

© Creo Systems, s.r.o.